InFleek - Oferta Stron Internetowych


Profesjonalne Strony WWW

Tworzenie stron internetowych jest naszą podstawową usługą, swoją pracę opieramy na najnowszych trendach technologicznych z wykorzystaniem nowych technologii takich jak kompilacja grafiki, kodu, wraz z pełną optymalizacją pod kątem SEO dobierając odpowiednie słowa kluczowe związane z niszą Twojego biznesu.

Dlaczego WordPress

Od stworzenia w pełni dostosowanego pod klienta projektu do bezproblemowego użytkowania. Można nim zarządzać bez znajomości kodowania lub programowania, i choć nie zawsze w przypadku WordPressa niezbędna jest ta wiedza, możliwości na innowacyjne rozwiązania są niezliczone! Wprowadzanie rozwiązań do gotowych szablonów czy też budowanie własnych Projektów Indywidualnych w opraciu o ten właśnie CMS, to ostatnimi czasy jedno z najpopularniejszych wyborów na świecie.


Jak powstają nasze realizacje?

Tworzenie strony www zaczynamy od wybrania domeny oraz hostingu. Strona internetowa wraz z systemem zarządzania treścią (CMS) instalowana jest na zakupionym serwerze www. Całą zawartość projektu Twojej strony internetowej zainstalujemy właśnie na tym serwerze. W pierwszym etapie tworzenia strony, wykonujemy jej projekt z podziałem na poszczególne sekcje, zakładki dodatkowe menu itp.. Następnie zabieramy się za dobranie szaty graficznej strony. Taki projekt otrzyma od nas każdy klient.

Treść dodawaną na poszczególne sekcje strony dostarcza klient. Treść można dostarczać we własnym tempie, ale ma to wpływ na na termin zakończenia tworzenia strony internetowej. Bardzo ważnym elementem są dobrej jakości zdjęcia we właściwych formatach. Chętnie pomożemy w zakupie zestawów zdjęć jak i edycji gotowych w celu lepszej ich prezentacji na stronie. Naszą pracę uznajemy za zakończoną, gdy strona jest gotowa do użytku zgodnie z wstępnymi założeniami oraz ustaleniami z klientem.


Dlaczego wybrać Infleek?

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, zawsze staramy się podpowiedzieć klientowi w jakim kierunku warto pójść tworząc stronę internetową dla swojego biznesu, biorąc pod uwagę rodzaj prowadzonej działalności. Nasze strony są świetnie zoptymalizowane oraz spełniają to na czym zależy nam najbardziej - wykonują zamierzoną przez klienta pracę. Wprowadzane funkcjonalności działają prawidłowo i nie ma potrzeby myśleć o tym czy strona się "nie rozjeżdża" albo czy coś się "nie wywala" w kodzie. Dzięki temu klient może bezpiecznie i z ufnością zapraszać na nią swoich klientów jak, korzystać z niej jako narzędzie biznesowe czy też pełnić rolę wizytówki.

https://infleek.pl/infmedia/2021/06/speed.png

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

1 Co to jest domena?

Jest to unikalny, niepowtarzalny adres internetowy, konieczny do zaistnienia strony w internecie. Dzięki niemu nie ma potrzeby zapamiętywania skomplikowanych ciągów liczbowych, czyli adresów IP. Obecnie mamy do czynienia z wieloma skategoryzowanymi odmianami domen, różniącymi się końcówkami, min.:

 • globalne – .com oraz .net,
 • narodowe – .pl, .uk czy .de,
 • rządowe – .gov,
 • zawodowe – .pro,
 • organizacyjne – .org.
2 Jaki jest termin realizacji i wdrożenia strony internetowej?

Czas realizacji jest uzależniony od zaawansowania danego projektu. Mała strona firmowa może być wykonana w 7 dni, ale standardowy termin to 14 dni i więcej.

3 Czy ilość poprawek jest ograniczona?

Nie, nie jest. Pracujemy, dopóki Klient jest nie będzie zadowolony w 100% z wyglądu całej witryny.

4 Czy jest konieczność podpisywania umowy?

Decyzja leży po stronie klienta. Sugerujemy zawsze stworzenie Strony głównej do wglądu. Jeśli stworzona strona się nie spodoba, można zrezygnować z naszych usług. Jeśli natomiast spełnia oczekiwania Klienta, to na tym etapie pracy niezbędne będzie podpisanie umowy lub wpłata zaliczki.

5 Co to jest System CMS?

Nie zagłębiając się w szczegóły, jest to system pozwalający na samodzielną obsługę strony www. Nie jest do tego potrzebna żadna znajomość języków kodowania stron. Wystarczy zwykła umiejętność obsługi edytora tekstowego, takiego jak np. przy pisaniu e-maili czy też jak w Wordzie.

Na co pozwala to oprogramowanie?

 • Publikowanie treści na stronach.
 • Łatwe wprowadzanie modyfikacji.
 • Optymalizację SEO.
 • Lepszą analitykę.
 • Szybką zmianę layoutu.
 • Moderowanie komentarzy.
6 Jaki jest koszt stworzenia sklepu internetowego?

Składają się na to tak na prawdę dwa główne czynniki

 1. Platforma e-commerce – podstawową kwestią jest wybór oprogramowania. Dostępnych jest wiele darmowych rozwiązań, jednakże trzeba pamiętać, że ich uruchomienie wymaga specjalistycznej wiedzy, więc należy uwzględnić koszt pracy programisty. Jako dodatkowy koszt należy mieć na uwadzę wdrożenie dodatkowych innowacyjnych rozwiązań według oczekiwań klienta.
 2. Hosting oraz domena – ceny polskich domen nie są drogim wydatkiem, jednak w zależności od charakteru sklepu należy wybrać właściwy hosting podobnie jak w przypadku wyboru komputera do pracy. Ceny hostingów różnią się. Na jednych można będzie pomieścić więcej produktów, inny zaś będzie bardziej wydajny pod względem utrzymania większej ilości użytkowników na stronie bez powodowania przy tym komplikacji.
7 Co potrzebujecie, by stworzyć stronę www?

Do ropoczęcia pracy nad stroną potrzebujemy materiałów (podczas rozmowy z klientem uzgadniamy jakie materiały będą niezbędne), które będą umieszczone na stronie internetowe. Chodzi o takie elementy jak:

 • nazwy zakładek w menu
 • zdjęcia na stronę
 • informacje o działalności
 • treści w poszczególnych zakładkach np. Cennik ( musimy mięc tabelę wraz z cenami usług )
 • informacje w stopce