Infleek Optymalizacja Stron i Sklepów

 


Optymalizacja stron www i sklepów.

Optymalizacja stron www znajduje się w ofercie infleek, dzięki niej Twoja strona będzie dużo wydajniejsza. Wykonujemy profesjonalną usługę optymalizacji dzięki której strona będzie ładować się szybciej, poprawią się jej wyniki w Google Insights oraz poprawi się jej pozycjonowanie w wynikach wyszukiwarek.

Dlaczego Strona długo się ładuje?

Na wolne działanie strony internetowej wpływa kilka czynników są to między innymi:

  • Rodzaj wybranego hostingu,
  • Obciążenie serwera zawartością strony,
  • Nieporządek w kodzie strony,
  • Niezoptymalizowane Obrazy na stronie,
  • Nie wdrożono pamięci podręcznej na stronie,
  • Brak Zminifikowanych plików JavaScript, HTML, CSS

 

Gdzie sprawdzić czy strona potrzebuje optymalizacji?

Najlepszym do tego darmowym narzędziem będzie Google PageSpeed Insights. Pomaga ono zweryfikować najczęściej pojawiające się problemy które powodują wolne działanie strony, a także wyświetli ono wynik optymalizacji względem innych stron. W poniższym linku możesz sprawdzić wynik optymalizacji naszej strony internetowej Infleek.

Sprawdź optymalizację Infleek

W jaki sposób rozwiązujemy powyższe problemy?

Zazwyczaj optymalizacja stron zajmuje nam około 3h. Usługa optymalizacji strony polega w pierwszej kolejności na zbadaniu problemów wolnego działania witryny a następnie ich rozwiązywaniu. Na tym etapie pracy w między czasie, wykonujemy także audyt problemów, który dostarczamy po realizacji usługi.

Audyt zawiera listę problemów, z którymi mieliśmy okazję się zmierzyć, a także potwierdzenie rozwiązania danego problemu. Kolejnym etapem jest konfiguracja wtyczki optymalizującej obrazy na stronie i wdrożeniu pamięci podręcznej (Cache) dzięki temu strona będzie ładować się wiele szybciej.

Wdrożenie Pamięci podręcznej (Cache) sprawi że przechowywana będzie w pamięci serwera zawartość strony, która będzie mogła zostać wyświetlona w krótkim czasie, zamiast ładowania zawartości strony od nowa przez serwer.

Cena optymalizacji strony kwota 350 PLN, na którą poświęcamy wstępnie 3h Pracy. Wydaje nam się że to wystarczająco aby rozwiązać podstawowe problemy z optymalizacją strony czy też sklepu internetowego.


Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą Prześlij Zlecenie, a na pewno rozwiążemy problemy z optymalizacją Twojej strony!